Wedstrijduitslagen

Wedstrijduitslagen 2021

Wedstrijduitslagen 2022

(06-12) Damesdag Sint Surprise Wedstrijd
18 Holes
1. Marilene Leertouwer en Monique Smulders 51/26 Stb.
2. Margreet Tordoir en Manon Massizzo 51/23 Stb.
9 Holes
1. Linny Seckel en Mieke Wansink 21/19 Stb.
2. Paula Stegink en Anna Vink 21/12 Stb.

(22-11) Damesdag Golf/Bridge
1. Els Claassen, Helga Uittenbroek
2. Marilene Leertouwer, Lysbeth Sloos
Een eervolle vermelding gaat naar:
– Voor de golf met de 1e plaats voor de 9 holes: Titia Ellens en Ankie Frijling
– Voor de bridge met het hoogste percentage: Marianne van der Peijl en Suzanne Zitman

(20-11) Wintercup #2
1. Marijke Terpstra-Ruijters, Marieke Brunings-van Buren 45 Stab.pnt.
2. Ada Detiger-Vrolijk, Dick Bouma 41
3. Just Verlinden, Jorg van der Zanden 39

(29-10) Wintercup #1
1. Lies Connel-van Velzen, Marco Kempen 41 Stab.pnt.
2. Raymond van den Bergh, Jan Eduard Thompson 40 (laatste 9: 21)
3. Jeannette Connely-Vogel, Brian Connely 40 (laatste 9: 19)

(07-11)  Eindklassement HEMA’S zomer 2022
1. Bob Goemans 6,75*
2. Maarten Blietz 6,67
3. Willem Lely 6,57
*gemiddelde van de behaalde wedstrijdpunten

(07-11) HEMA’S Cross Country (9 holes)
1. Arie Bas Wagter, Stanley Douglas, Henk Brouwers, Bernard Goslings 33 strokes
2. Rik Bart de Jonge, Maarten Blietz, Rob Leertouwer, Dick Rehorst 35 strokes

(31-10) HEMA’S
1. Berend Bentinck 20 STB
2. Maarten Seckel 19 STB
3. Maarten Blietz 18 STB

(28-10) Senioren Cross Country (10 holes)
1. Arie Bas Wagter, Yvonne Rehorst, Lydia Klomp, Marijke Hoogveld, Jan Thijs Slavenburg; 23 slagen netto
2. Maarten Blietz, Mieke van Hattum, Wil Brouwers, Bernard Goslings, Jan Bouwhuis; 26 slagen netto
3. Richard Singleton, Stanley Douglas, Edith Beek, Frank Blom; 27 slagen netto
Neary: Frans Cleton
Longest heren: Willem Lely
Longest dames: Wilma Veloo

(25-10) Damesdag Winnaars Puntendoosje
18 holes
1. Iris Bloemendaal
2. Mechel Ensing

9 holes
1. Gina van Kesteren
2. Els Slats

(25-10) Damesdag Scramble 4 bal strokeplay
1. Gemma Winnen, Winneke den Otter, Margriet Zuure, Andrea Scholtes
2. Marjo Luiting, Trees Sellwood, Marianne van der Peijl, Helga Uittenbroek

(24-10) HEMA’S
1. Jan de Groot 20 STB en Birdy op 6
2. Willem Lely 17 STB
3. Andre van Baarle 17 STB en Birdy op 12

(18-10) Damesdag Q Stableford
18 holes
1. Sophie Strumphler
2. Ada Detiger-Vrolijk
3. Maud Meyboom

9 holes
1. Sandy van der Meer
2. Colette Hofman
3. Marjo Luitingh

(17-10) HEMA’S
1. Marnix Bosch 18 stb
2. Maarten Blietz 16 stb
3. John May 16 stb (door regen 7 holes gespeeld)

(15-10) Wilddrive
1. Jean-Pierre Sperwer / Casper Ensing 39 pnt
2. Jesper Schonk / Philip van der Linden 38 pnt
3. Just Verlinden / Jorg van der Zanden 37 pnt

(11-10) Damesdag 18 holes Eclectic Stableford
1. Corinne Hollaender 24 pnt
2. Hanneke Bart de Jonge 23 pnt
3. Karen van Adrichem 22 pnt Madelien Coopman 22 pnt
Neary: Katrientje Huyssen van Kattendijke
Longest: <18 Mechtild vd Lugt >18 Mieke Wansink

(10-10) HEMA’S
1. Ari Bas Wagter 21 pnt (met eagle op hole 9)
2. Jan de Groot 19 pnt
3. Dick Rehorst 18 pnt

(03-10) HEMA’S
1. Wim Veloo 20 pnt
2. Ari Bas Wagter 18 pnt
3. Marnix Bosch 18 pnt

(26-09) HEMA’S
1. Maarten Blietz 16 pnt
2. Willem Lely 16 pnt
3. Gijs Beucker Andreae 15 pnt

(24-09) Ouder-kind wedstrijd
1. Paul McNamara / Sophia McNamara 43 pnt
2. Ingrid Groen-van Baal / Patrick Groen 40 pnt
3. Marijke Kerdel-Meijer / Marius Kerdel 39 pnt

(20-09) Damesdag vlaggetjeswedstrijd
1. Sue Satbhai
2. Margriet Zuure, Joleen Boomgaart, Mechel Ensing

(12-09) HEMA’S
1. Paul de Jonge van Ellemeet 22 pnt
2. Hans Bouman 20 pnt
3. Erik van Herwijnen 20 pnt

(11-09) Jaarbekerwedstrijd
Dagprijzen Categorie 1:

1. Casper Ensing 70 slagen
2. Marco Kempen 72 slagen
3. Ronald Hendrikx 73 slagen

Dagprijzen Categorie 2:
1. Jan Willem Taams 37 stb
2. Paul Dundas 37 stb
3. Joshua Bessant 34 stb

Dagprijzen Categorie 3:
1. Robert Jan Deiters 38 stb
2. Sylvia Luyt 37 stb
3. Martin Pet 37 stb

Eindklassement Categorie 1:
1. Marco Kempen 37 punten
2. Ronald Hendrikx 29 punten
3. Elsbeth Offerhaus 28 punten

Eindklassement Categorie 2:
1. Rob Brinkman 30 punten
2. Jan Willem Taams 30 punten
3. Sue Satbhai-Gavde 29 punten

Eindklassement Categorie 3:
1. Sylvia Luyt 35 punten
2. Martin Pet 34 punten
3. Margreet Tordoir-Kreugel 26 punten

(13-09) Damesdag Arizona Shuffle
1. Corry Lolkema, Els Slats, Ingrid Groen 80 STB
2. Inge Mantel, Annette Kamps, Dymphna Vree 75 STB

Neary hole 12 Jeanette Connelly
Longest hole 17 0-18.5 Margriet Zuure
Longest hole 17 18.5-36 Annette kamps

(05-09) HEMA’S
1. Maarten Blietz 24 pnt
2. Paul de Jonge van Ellemeet 21 pnt
3. Marnix Bosch 20 pnt

(29-08) HEMA’S
1. Wim Veloo 20 pnt
2. Stanley Douglas 19 pnt
3. Marnix Bosch 18 pnt

(31-08) Damesdag Texas Scramble Shotgun
Neary: Mechtild van der Lugt
Lasso Chip: runnerup: Janine, Lilian, Sandra, Hanneke

Uitslag 18 holes
1.  Lysbeth Sloos, Lies van Weel, Manon Massizzo, Renske Graham
2. Margriet Zuure, Gemma Winnen, Madelien Coopman, Winneke den Otter
3. Lies Connell, Heleen Jacobs, Liesbeth Tutein

(27-08) Strokeplay kampioenschappen
Dames:
1. Danielle Remmerswaal
2. Lysbeth Sloos
3. Manon Massizzo

Heren Senioren:
1. Bob Storm
2. Brian Connelly
3. Eric Segers

Heren:
1. Richard Marinus
2. Casper Ensing
3. Marcel Sutedja

(23-08) Zweedse wedstrijd damesdag
< 18,5 Hcp 
1.  Sue Satbhai met 16 pt
2. Jeannette Connelly met 19 pt (Therese Sellwood had ook 19 pt, maar 1 stbf pt minder).

>18,5 Hcp 
1. Mieke Wansink met 16 pt
2.  Margreet Tordoir met 21 pt

(09-08) Damesdag Lady Rose Cup en Lady Rose Plate
< 18,4 Hcp Lady Rose Cup
1.  Jeannette Connelly
2. Iris Bloemendaal

>18,4 Hcp Lady Rose Plate
1. Karen van Adrichem
2.  Margreet Tordoir

(06/07-08) Jaarbeker 4 – Handicart benefiet
Categorie I
1. Marcel Sutedja
2. Danielle Remmerswaal
3. Ada Detiger

Categorie II
1. Sue Satbhai
2. Tom Westen
3. Jan Willem Taams

Categorie III
1. Sylvia Luyt
2. Margreet Tordoir
3. Geert Ensing

(02-08) Damesdag gele bal wedstrijd
1. Margreet Tordoir, Carien Roodenburg, Mechtild vd Lugt
2. Natascha Haardt, Mieke Wansink, Jeanette Connelly

(26-07) Damesdag Q wedstrijd
18 holes
1. Monique Smulders
2. Sue Satbhai

9 holes
1. Rinette Julicher
2. Marjo Luitingh

(24-07) Jaarbeker 3
Categorie I
1. Ronald Hendrikx
2. Erik van Ginkel
3. Marcel Sutedja

Categorie II
1. Ronald Kopelle
2. Frank Coopman
3. Jeanette Connelly

Categorie III
1. Frits Bron
2. Stanley Douglas
3. Corrie Lolkema

(16-07) Matchplay clubkampioenschappen
Dames

1. Gemma Winnen
2. Manon Mazzisso

Heren
1. Marcel Sutedja
2. Casper Ensing

Heren Senioren
1. Brian Connelly
2. Ronald Hendrikx

(12-07) Damesdag best of three scramble stableford wedstrijd
1. Nicolet Hofman, Jeannette Connelly, Corrie Lolkema
2. Froukje Everaards, Ingrid Groen, Margreet Tordoir

(05-07) Damesdag Q wedstrijd
18 holes

1. Jeannette Connelly
2. Mechel Ensing

9 holes
1. Marga v.d. Lans

(21-06) Damesdag 3 stokken en een putter wedstrijd
1. Fridja Evers
2. Karen van Adrichem

Neary
Jeannette Connelly hcp < 18.5
Thera Folmer hcp > 18.5

(18-06) Jaarbeker 2
Categorie I
1. Marco Kempen
2. Erik van Ginkel
3. Manon Massizzo

Categorie II
1. Rob Brinkman
2. Bon de Jonge van Ellemeet
3. Ton Arrachart

Categorie III
1. Margreet Tordoir-Kreugel
2. Fridja Evers-Koelemij
3. Jaap Plug

(14-06) Damesdag Q wedstrijd
1. Joleen Boomgaart
2. Inge Mantel

(09-06) Heerendag Vlaggetjes wedstrijd
1. Martin Pet
2. Jan Jaap Tiemensma
3. Roelof Veldman

(07-06) Damesdag Lady Captain’s Cup
1. Sandy vd Meer en Mieke Kimman
2. Margreet Tordoir en Ingrid Groen
3. Joleen Boomgaart en Andrea Scholtes

(06-06) Bierlap wedstrijd
1. Elsbeth Offerhaus
2. Jean-Pierre Sperwer
3. Paul Dundas

(29-05) Jaarbeker 1, cat 1 en 2
Categorie I
1. Remy Sonnenberg
2. Richard Marinus
3. Olaf van de Wolfshaar

Categorie II
1. Ton Arrachart
2. Lies Connell-van Velzen
3. Boudewien Sisselaar-Feith

(28-05) Jaarbeker 1, cat 3
Categorie III
1. Robert Jan Deiters
2. Martin Pet
3. Lara Singh

(24-05) Damesdag FBBB bonuspuntenwedstrijd 
1. Mechteld van der Lugt/Mieke Wansink
2. Margreet Tordoir/Ginny Rempt
3. Inge Mantel/Monique Smulders

(27-04) Koningswedstrijd 
1. Samah Garringer/Maarten Blietz
2. Inge en Loïc Driebeek
3. Liesbeth en Erik Herter

Meest creatieve/opvallende oranje kleding:
Corinne Hollaender
Dorien de Vos
Carien en Wietze Roodenburg
Erwin Dahler

(10-04) Paaswedstrijd 
1. Robert Sambell en Jan Dierx
2. Regina en André van Baarle

Neary: Marianne de Beyer en Just Verlinden
Longest: Andréa Scholtes en Tjerrie Smit

(29-03) Damesdag Scramble 4 ball 1/2 shotgun 
1. Mieke Kimman, Janine Brocker, Lysbeth Sloos, Joke Venema
2. Maud Meybrook, Petri Terwiel, Loeke Oliemans, Sophie Strumphler

(01-03) Uitslag Herfstmixed 2021-2022
1. Gemma Winnen/Niels Kuiper
2. Wendy en Just Verlinden

(10-02) Heerendag openingswedstrijd
Uitslag 18 holes
1. Brian Connelly
2. Jaap Tiemensma
3. Willem Lens

Neary
Jaap Tiemensma
Longest
Brian Connelly

Uitslag 9 holes
1. Rinus L’Ami
2. Paul Harding

(08-02) Damesdag Texas scramble wedstrijd
1. Mechtild vd Lugt, Elsbeth Offerhaus, Lara Singh, Inge Driebeek
2. Margreet Wagter, Lysbeth Sloos, Boudewien Sisselaar, Tine Nap
3. Thérèse Sellwood, Marjo Luitingh, Mieke Wansink